Zásuvky a vypínače schneider electric unica vám toho nabízejí nejvíc

Zásuvky a vypínače schneider electric unica vám toho nabízejí nejvíc

Napadlo vás někdy, že byste doma nemuseli mít pouze nudně bílé zásuvky a vypínače, ale že byste mohli sáhnout také po těch barevných? Jestliže je pro vás horkou novinkou, že taková podobná barevná nabídka vůbec existuje, tak neváhejte a čtěte dále!
Není to tak dávno, kdy český zákazník mohl vybírat pouze z trojice barev, která zahrnuje tradiční bílou, béžovou anebo šedou barvu. Výjimečně se na trhu objevilo i něco jiného, po čem mohli ti, kterým záleží na detailech, sáhnout. Nicméně představa, že byste mohli volit z plnohodnotné barevné škály a zajímavých odstínů, byla donedávna pouhým snem.

prodlužka

Naštěstí se objevil takový výrobce drobné domácí elektroniky, který svým zákazníkům nabízí mnohem více. Třeba proto, že jemu samotnému velmi záleží na tom, jak to u něj doma vypadá. Jestliže si takovou jedinečnou nabídku chcete také vychutnat, pak neváhejte a sáhněte po produktové řadě schneider electric unica, která zahrnuje výrobky v barvách, v jaké jste u zásuvek a vypínačů doposud nedoufali ani v těch nejodvážnějších snech!

socket

Ovšem pozor, barevná škála není to jediné, co vám tyto zásuvky a vypínače mohou nabídnout. Jejich designové zpracování vás jistě zaujme jako celek, především díky krásným tvarům rámečků. Nicméně prvotřídní je také kvalita zmíněných výrobků a velkým překvapením pro vás možná bude to, za jak zajímavou cenu je můžete získat. To nejlepší na trhu vás nebude stát víc, než výrobky od jiných výrobců, jejichž zásuvky a vypínače nejsou ani zdaleka tak dobře promyšlené.
Možná vám v hlavě vrtá otázka, co budete s barevnými zásuvkami dělat v případě, kdy se rozhodne byt vymalovat. Byla by jistě škoda, kdybyste se v budoucnosti při výběru barevnosti stěn museli omezovat tím, jaké barvy mají vaše zásuvky a vypínače. V tomto chytře vymyšleném systému nic podobného nehrozí – barevné rámečky můžete na univerzálních strojcích měnit opakovaně dle libosti.