Nejlepší aquaparky na světě
Nezařazené

Nejlepší aquaparky na světě

o   Tropical Islands
Tento vyjímečný aquapark najdete v Německu, Krausnicku. Aquapark je umístěn uvnitř největší volně stojící haly na světě, tato stavba měla původně sloužit jako hangár.
Tropical Islands mohou pojmout 6.000 návštěvníků denně a má jeden z největších krytých bazénů, měřící 200 metrů na délku.
muž v tobogánu
o   Siam Park
Siam park umístěný na pozadí velkolepé thajské architektury, se všemi nejrůznějšími atrakcemi, je ideálním prostředím pro nezapomenutelné vodní dobrodružství. Ideální je pro návštěvu s přáteli. Platí, že nudit se zde nemusí ani dospělí (pokud máte trochu smyslu pro humor).
Z místní atrakce Tower of Power se návštěvníci vrhají dolů do téměř vertikálního klesání o délce 28 metrů. Tato jízda následuje průhlednou trubkou, která je ponořena do akvária plného žraloků. Tento zážitek je opravdovým unikátem, a neměli by si ho nechat ujít nejen adrenalinoví nadšenci.
V roce 2015 se také otevřel tobogán Singha, kterým návštěvníci cestují rychlostí až 18 metrů za sekundu. Dráha tobogánu mění celkem 14krát směr.

o   Disney\’s Blizzard Beach Water Park
Unikátní aquapark Disney\’s Blizzard Beach Water Park se nachází v Orlandu na Floridě. Tento vodní ráj zahrnuje jednu z nejvyšších a nejrychlejších vodních skluzavek na světě, kterou si užijí nejen děti.
Myslí zde opravdu na celou rodinu – tomu také odpovídá struktura vodních atrakcí, na kterých si současně často může užívat celá rodina. Hosté ve vodním parku se mohou rozhodnout, jestli se připojí k týmu Kristoff, nebo týmu Olaf. Tato rozdělení se pak uplatní například při místní „koulovačce“.
skluzavky do bazénu
Tento aquapark je opravdu zaměřen na sociální interakci – můžete zde dokonce závodit s přáteli na sousedních drahách tobogánu Downhill Double Dipper, který je rozlišen závodními pruhy.
Lepší vodní dobrodružství, než to zdejší od Disneyho, skutečně těžko najdete.