Pryč s předsudky! Nebankovní společnosti vás překvapí

Pryč s předsudky! Nebankovní společnosti vás překvapí

Plánujete nějakou větší investici, ale rodinný rozpočet je až příliš napružený? Nezoufejte, řada bank i nebankovních společností nabízí příznivé úvěry, které vám tuto finanční situaci pomohu snadno a hravě vyřešit. Ovšem ne vždy jsou banky ke svým potencionálním žadatelům tak vstřícní, vlastně ani nemohou. Legislativa jim nedává jinou možnost, než žádost každého žadatele prověřit a na základě zjištěných okolností žádost buď schválit, nebo zamítnout. Žadatel, který má negativní záznam v registru dlužníků, malý příjem nebo je ve zkušební lhůtě, tak zkrátka na úvěr nemá šanci dosáhnout. Právě proto jsou tu i nebankovní společnosti, které čekají na takové žadatele s otevřenou náručí. Mnohdy představují poslední záchranou stanici před jistým osobním bankrotem.

počítání peněz

Spousta bank nabízí výhodné úvěry s velmi příznivou úrokovou sazbou. Pro její sjednání však vždy budete muset navštívit příslušnou banku, absolvovat ústní pohovor a v neposlední řadě splnit všechny předepsané podmínky. Nebankovní půjčku ve většině případů vyřídíte online v pohodlí domova. Potřebovat budete pouze připojení k internetu, oskenované dokumenty a pár minut času. Celý schvalovací proces je pak otázkou několika málo minut.

Pokud se žadatel někdy v minulosti potýkal s neschopností splácet, s největší pravděpodobností bude o takové skutečnosti záznam v registru dlužníků. Do toho řada bank nahlíží, a pokud jste v minulosti něčemu podobnému museli čelit, s největší pravděpodobností vám bude úvěr zamítnut.

podpis smlouvy

Nebankovní společnosti jsou v mnohém přeci jenom benevolentnější. Mnohdy do registru vůbec nenahlíží, a pokud ano, nebere tuto skutečnost v zřetel. Podobně je to i s dokládáním příjmu, o tom svědčí i hypotéka bez doložení příjmu, na kterou dosáhne téměř každý. Pokud vám tedy banka z jakéhokoliv důvodu úvěr zamítne, ještě nemusíte zoufat.