Dolní Morava zve nejen na lyžovačku, ale i do zábavního parku pro děti!

Dolní Morava zve nejen na lyžovačku, ale i do zábavního parku pro děti!

Zima láká…

Ubytování Dolní Morava vás zve k zimnímu pobytu. I když jarní paprsky občas probleskují, stále je to zima, která drží pevně opratě v rukách. A proto vyrazte s dětmi o jarních prázdninách, které v rozličných okresech již nastaly, na zimní horský pobyt spojený s lyžovačkou, koulováním a stavěním sněhuláků. Těchto radovánek si děti ve městech vůbec neužijí, dopřejte jim proto prázdniny ve společnosti odpočatých rodičů a rozveselených sourozenců. I děti si potřebují odpočinout, a to od každodenních školních povinností. Byl to pro ně v posledních dvou letech pořádný zápřah. On-line výuka byla prubířským kamenem nejen pro děti, ale hlavně i pro jejich rodiče, kteří museli dohlížet na školní přípravu, plnění povinností spojených s vypracováním úloh a v neposlední řadě bylo občas dost perné dítka u počítačů udržet.

bílá zima

Začněte se opět radovat

Ale už je těžkým dnům konec, nastaly dlouho plánované prázdniny plné radostného očekávání. Sbalte proto vše, co patří k zimní dovolené, schovejte lyže do oblečku, stejně tak i lyžáky, oblečení nejen na lyže a vyrazte na Dolní Moravu, která je připravena na dovolenou rodin s dětmi. A vězte, že nebudete litovat!

lyžařský vlek

Dolní Morava zve nejen na lyžovačku, ale i do zábavního parku pro děti!

I kdybyste nebyli sportovně založeni, na Dolní Moravě nebudete s dětmi zahálet. Poznáte krásnou a ničím nenarušenou přírodu, s dětmi můžete navštívit plno zajímavých míst a strávit tak volný čas spolu bez starostí. Vracet se budete do příjemně vytopených apartmánů, kde najdete kuchyňský kout a maminka bude moci připravit horký čaj, tatínkovi přidá kapku rumu pro osvěžení, zahřejete se po vydatném dni plném nových a bohatých zážitků, rozbalíte hry, které vaše děti milují. Co víc si přát? Společné strávené chvilky s úsměvem vydají za vše!

K zážitkům můžete přidat i návštěvu do Mamutího parku podívat se za velkým Mamuťákem a navštívit i Stezku v oblacích, která má své kouzlo i v zimě. Ale i další radovánky jsou připraveny!