Motivace k hubnutí

Motivace k hubnutí

Máte pocit, že potřebujete zhubnout, nebo vám to jen říká vaše okolí? Potřebujete pořádnou dávku motivace k hubnutí! S námi to zvládnete! Mnoho z nás se již někdy setkalo během svého života s otázkou motivace a hubnutí. Přijde stresové období, a začneme do svého těla dávat nezdravé věci. Jsou, ale i tací jedinci kteří ve stresových situacích nejsou schopni se ani dotknout jídla což, ale také není dobré pro tělo, aby dlouhodobě hladovělo. Mohou potom vznikat zdravotní komplikace, a to si nikdo z nás asi nepřeje.

jahoda

Co vlastně, ale má vést k hubnutí? Zdravá motivace nebo znechucený pohled do zrcadla? V dnešní době převažuje sedavý styl života. Jezdíme autem, dlouho se díváme na televize nebo stačí pokud celý den sedíte v práci, a najednou máte pocit, že je něco špatně. Začne to postupně bolavými zády, a pokud se k tomu přidají starosti tak máte vystaráno. Jak se, ale motivovat k hubnutí? Variant je opravdu mnoho. Diety, výživový poradce, posilovny, domácí cvičení, běžecké pásy a mnoho dalších informaci, které kolují po internetu. Důležité je hlavně odhodlání, které vás dokáže dovést do cíle. Pokud vy sami nebudete chtít pak vás nikdo nemůže nutit do věcí, které vlastně ani nechcete. Stačí si položit pár otázek, které vás budou motivovat. Proč chci hubnout? Jak dlouho to bude trvat? Vydržím to? Někdy malé kroky znamenají daleko víc než rychlost. Tělo je velmi chytré, a rychle se přizpůsobí dané situaci. Pozor jen na to abyste nehubli pokud jste ve stresu, jde to velice špatně a člověk se může také sesypat. Je to jednoduché, tělo se jen brání tomu co vy prožíváte a snaží se fungovat, až vše přestane poté postupně můžete začít hubnout. Neberte své tělo jako nepřítele, protože je to jen odraz toho jak se vy máte rádi. Vážíte si sami sebe? Dokážete se pochválit? Proč do sebe dáváte nezdravé věci a přitom moc dobře víte, že to nedopadne dobře? Motivaci je krok k úspěchu.

motivace k hubnutí

Naše bmi kalkulačka vám zaručeně pomůže. Od toho tu přece jsme, abychom si vzájemně pomohli a podpořili se. Každý rok si mnoho lidí dává předsevzetí, že zhubnou. Ale někteří to nevydrží, a jedou ve svém životním stylu dále. Proto se nebojte udělat první krok ať už dnes nebo zítra, ale za tu námahu to opravdu stojí. Pokud si člověk věří dokáže opravdu všechno. A vaše okolí určitě bude potom překvapeno, že jste dokázali zhubnout, a že vám to ohromně sluší, ale i vy se budete ve svém těle cítit daleko spokojeněji než tomu bylo třeba do teď. Na našich webových stránkách, které jsme již uváděli si můžete také vypočítat vaše BMI. BMI je Body Mass Index http://www.indexexchange.com/ – což pro laiky zjednodušeně znamená srovnání poměru výšky a váhy. Barevná škála určuje po zadání vašich údajů informaci o tom zda máte nadváhu, nebo jste v normě nebo dokonce můžete mít i podvýživu. Není to nic složitého co byste si nedokázali spočítat za pomocí BMI kalkulačky. Základem tedy je zdravý jídelníček, který tvoří až 70 procent našeho úspěchu a hlavně také pohyb, který tolik už nemáme jako měli naši předkové. Držíme vám palce a jsme v tom s vámi!