Na naše světelné zdroje se můžete spolehnout

Na naše světelné zdroje se můžete spolehnout

Všechno se neustále vyvíjí a ani oblast světelných zdrojů nezůstává pozadu. Od vynálezu první žárovky už uplynulo opravdu spoustu let a za ta léta se tento úžasný zdroj světla hodně změnil a vyvinul. V dnešní době Vám trh světelných zdrojů nabízí nejrůznější typy a druhy žárovek, reflektorů, zářivek a tak podobně.

Rozlišujeme světelné zdroje určené pro interiér ty, které jsou určeny pro exteriér. V naší nabídce najdete naprosto všechny na trhu dostupné druhy světelných zdrojů ve vysoké kvalitě od předních světových výrobců.

moc žárovky

Pokud hledáte výkonný, kvalitní a přitom cenově dostupný světelný zdroj pro exteriér, tak je jím už po spousty let bez pochyby rtuťová výbojka. Tento světelný zdroj je ve venkovním osvětlení na ulicích, náměstích, v parcích či průmyslových nebo sportovních areálech využíván už opravdu velmi dlouho a jde o velmi spolehlivý světelný zdroj. Rtuťová výbojka může být využívána jak v otevřených tak v uzavřených svítidlech a vydává opravdu kvalitní světlo.

Kromě toho, že je rtuťová výbojka cenově dostupná, je její další výhodou její úspornost a samozřejmě také dlouhá životnost. V dnešní době už často bývá nahrazována modernější sodíkovou výbojkou, ale i přesto si stále ještě najde své zastánce, kteří by tento světelný zdroj nevyměnili za jiný. Oproti sodíkové je její hlavní výhodou její cena, a právě díky své nižší ceně je stále ještě i nadále využívána.

síla žárovky

V naší široké nabídce světelných zdrojů najdete jak sodíkové, tak halogenidové a i rtuťové výbojky od těch nejlepších výrobců v oboru, kteří se právě starají nejen o bezchybnou výrobu, ale také o další vývoj světelných zdrojů, proto si můžete být jisti, že si pořizujete opravdovou kvalitu. Ať už tedy hledáte světelný zdroj pro svůj domov či pro osvětlení venkovních prostor, vězte, že u nás si jistě vyberete a najdete přesně to, co hledáte.