Apple iPhone X

Apple iPhone X

Apple iPhone X byl velice očekávaný model, jenž se stal opravdu známým idolem. Rozhodně nezapomeňte na jeho ochranu, jenž zajistí kvalitní obal.

Apple iPhone X

Inovace je znát

Apple se snaží posouvat neustále dopředu, což se jen potvrdilo na tomto modelu, který se opravdu zapíše do historie. Nejprve se pojďme podívat na obsah balení, abychom věděli, co skrývá tajemná krabička. Kromě samotného mobilu nalezneme propojovací kabel, nabíječku, sluchátka, příručku a typickou samolepku pro Apple.

iPhone X

Na materiálech se na rozdíl od jiných značek zde nešetří, takže se můžete těšit na kvalitní zpracování. Oproti jiným mobilům má lehce vyšší hmotnost, ovšem to v tomto případě vůbec nevadí, protože 170 gramů není žádná cihla. Kromě elegantních tvarů můžete pozorovat i výřez na horní straně displeje, kde je například umístěn i senzor pro rozpoznání obličeje. To je jednou z mála novinek, která má rozhodně budoucnost a smysl. Můžete se těšit na výborné fotografie a uživatelské prostředí také potěší. Je jen na Vás, jestli chcete do mobilního telefonu investovat tolik peněz, ovšem iPhone X není jen tak obyčejný telefon.

Ochrana

Všechny moderní dotykové mobily mají společné, že nevydrží velké mechanické poškození, a proto je zapotřebí je chránit. Samozřejmě mít dotykový mobil nabízí mnohem více možností, a proto se vyplatí, jen je zapotřebí věnovat jistou pozornost bezpečnosti, aby Vám složil klidně několik let. Vůbec prvním prvkem je ochranné sklo, protože to chrání displej, což je jedna z vůbec nejnáchylnějších částí celého zařízení. Už nebudete muset řešit drahou výměnu poškrábaného či popraskaného displeje, což není vůbec levná a příjemná záležitost. Celou ochranu mobilu podpoříte nejvíce zakoupením iPhone X Obalu https://www.modnimobil.cz/iphone-x-obaly-kryty-pouzdra-1078, protože ten zamezí rozbití například po pádu.

Iphone rozbitý disple

Kromě maximální ochrany získáte opravdu hezký doplněk a zároveň se odlišíte od ostatních uživatelů se sériovým provedením. Pouzder je spousta provedení, takže i náročný zákazník si vybere. Pokud chcete styl mobilu nechat vyniknout, ovšem zároveň jej mít v bezpečí, tak stačí koupit průhledný kryt.