Bílá technika

Bílá technika

Měli jste někdy porouchanou nebo rozbitou ledničku? Já ano. A zrovna jsem ji nutně potřebovala, asi jako ještě nikdy předtím. Ale taky samozřejmě existuje zákon schválnosti, že ano. Dělala dobré jídlo, které jsem si dala do ledničky, protože jsem rychle musela odjet do práce. Hodně mě to naštvalo, protože jsem se těšila, že si sednu k televizi a dám si své oblíbené jídlo. Nicméně ale když jsem dala jídlo do ledničky, tak jsem zjistila, že je vypnutá.

Snad mi foťák vydrží dlouho.

Moje lednice je vypnutá? To není možné! Tak tohle, že je tam moderní technologie? Myslela jsem si, že když dám za ledničku tolik peněz, že bude fungovat poctivě a dlouho. Nicméně ale ledničku jsem měla dva roky a už nějak pokulhávala. Říkala jsem si, že tohle není možný, že to je asi nějaká chyba anebo omyl. Volala jsem ihned svému tátovi, aby se mi šel na ledničku podívat. Samozřejmě, že nezjistil vůbec žádnou závadu. Čekala jsem, co je tohle za moderní techniku, že dlouho nevydrží. A opravdu mě to naštvalo, protože mě samozřejmě logicky našel taky mrazák.

Lednici mám už novou.

Takže jsem rychle musela vyndat všechno zmražené jídlo, tedy polo zmražené, protože jsem už toho hodně měla roztátého. A to nemluvím o zmrzlině, na kterou jsem se těšila večer. Úplně plavala v mrazáku, takže jsem všechno zmražené jídlo musela přinést babičce, která bydlela ihned vedle mě. Takže od této chvíle už si dávám velký pozor, jakou technologií kupuji. Raději si připlatím za kvalitu, než abych ušetřila nějaké peníze a za chvilku, aby se mi výrobek rozbil. Lednička sice byla hodně levná, ale slibovala velkou kvalitu. Nicméně ale pravda byla opakem. Lednička se mi brzo rozbila a já jsem stejně musela kupovat novou. Naštěstí jsem si už pořídila nějakou lepší a kvalitnější ledničku. A jsem zvědavá, jak se to technika dlouho vydrží. A taky se vám někdy stalo, že vám odešla nějaká technika?