Krása a my

Krása a my

Vždycky jsem si říkala, že krása není asi všechno. Jenomže když jsem se potom zeptala své kamarádky, tak mi řekla, že ona si myslí o tom úplně něco jiného. Protože moje kamarádka vždycky byla odjakživa taková, že moc ráda se líbila a vždycky dbala o svou krásu. A když jsem jí řekla, že krása je i ta vnitřní, tak se vždycky kamarádka jenom mě smála a řekla mi, že si z ní dělám jenom srandu. Jenomže když to tak vezmu, tak pravdu máme obě dvě. Protože každý člověk vidí krásu úplně jinak a nejde mu to mít vůbec za zlé. Protože mnoho lidí krásu vnímá úplně jinak.

Krása je všude.

Někdo vnímá dokonce krásou i tak, že musí být kombinace vnitřní i vnější krásy. Vůbec nevím, jak bych tohle měla udělat. Jde to vůbec? Já abych se vám přiznala, tak na tu vnější krásu taky hodně dobám a pečuji o ni. Protože samozřejmě, jako každá žena, tak já se chci hodně líbit. Jenomže ale abych pravdu řekla, tak pro mě nejdůležitější je hlavně ta vnitřní krása. A to hlavně kvůli tomu, že navíc i já užívám opravdu hodně potravinových doplňků proto, abych byla krásnější. Takže kdo chce být krásný zvenku, tak taky musí pečovat o sebe zevnitř. Já třeba nedám dopustit na zinek a vápník a taky kolagen.

Každý je nějak krásný.

Tyto tři věci musím mít opravdu každý den v tabletkách a cítím se i více šťastná. Vím, že když se někdo cítí krásný, tak je potom i více šťastný a má více sebevědomí. Tohle ale záleží už na každém člověku, pro koho je to lepší. A pro koho je to více důležité. Já sama jsem vždycky měla za fakt, že když člověk něco chce udělat dobře, tak to taky udělá. A to samé taky záleží na tom, jak se cítí žena krásná. Ovšem nesmíme nikdy zapomínat na to, že krásná je vždycky opravdu každá žena a každý člověk je svým způsobem také krásný. A taky je prý zjištěno a potvrzeno, že když se člověk cítí více krásný a že mu to sluší, tak je prý potom taky více šťastný a má taky potom více sebevědomí. A jak jste na tom vy?