Designové zábradlí

Designové zábradlí

Vzpomínám si, když jsme s přítelem renovovali náš dům, tak jsme si říkali, jaké zábradlí si domů dáme. Vůbec jsme netušili, že bychom si chtěli vůbec pořídit nějaké zábradlí. Protože celých šest let, co doma bydlíme, tak jsme už nikdy žádné zábradlí vůbec neměli. A neměli jsme ho ani na balkoně. Jenomže potom jsme se rozhodli, že si už konečně pořídíme dítě, takže potom to vypadalo úplně logicky, že si nejenom zábradlí na balkon pořídíme, ale také zábradlí do obývacího pokoje bude nutné. Dítě by samozřejmě někdo mohlo spadnout. A já přeci nebudu riskovat, že potom někdy těhotná spadnu z balkonu anebo potom později naše dítě.

Krásné dřevěné zábradlí.

Tohle bych opravdu nepřežila a stále bych si to vyčítala. Takže jsem příteli řekla, že je už na čase, abychom začali také přemýšlet o tom, jaké zábradlí si dáme na balkon. A na webové stránce kmdesign.cz jsem našla opravdu krásné zábradlí, které se mi líbilo. Vážně bylo opravdu krásné a designové a mně se taky vzhledově líbilo, protože to zábradlí na balkon šlo vzhledově také k okenicím. A mám krásné dřevěné okenice, které jsou spíše už takové retro, ale mně se to moc líbí. takže jsem si řekla, kdybych dala krásné designové zábradlí na balkon v podobné barvě jako okenice anebo možná také ve dřevě, tak bych udělala nejlíp.

Balkon je moc pěkný.

Protože když něco k sobě ladí a jde to k sobě, tak to nebije do očí a vypadá to více stylově a elegantně. Protože já jsem spíše takový typ člověka, co dbá spíše na kvalitu a eleganci, takže jsem se rozhodla s přítelem, že si zábradlí na balkon pořídíme v tmavě hnědé a dřevěné variantě. Sice je výhodnější koupit plastové zábradlí, ale nám se nejvíce líbí dřevěné zábradlí na balkon. A zábradlí na balkon byste si měli pořídit i vy, pokud ho ještě nemáte. Myslím si, že zábradlí nejenom na balkon je velice praktické a také samozřejmě zábradlí může zabránit také pádu a dalším nehodám.