Epidemie západní kultury: za nárůst obezity mohou smažená jídla, limonády a brambůrky
Nezařazené

Epidemie západní kultury: za nárůst obezity mohou smažená jídla, limonády a brambůrky

Trápí vás obezita? Nezoufejte, protože nejste jediní, kteří trpí epidemii západní kultury. Co to vlastně ta epidemie západní kultury je a jak se k ní můžete dohrabat, se dozvíte, pokud budete číst dále.
paprikové chipsy

Lidé tvrdí, že se jedná o nemoc mnohosti. Když se nad tím tak zamyslíte, samotná západní kultura se už jen sama o sobě vyznačuje přebytkem. Je to právě tím, že lidé nakoupí více, než vlastně potřebují a pak se zbytečně přecpávají a to pomalu až k samotnému prasknutí.

Pokud se jen na jídelníček západní kultury podíváte, pak vám může být na první pohled jasné, že se také podílí na různých nemocech, jako je dna apod.

Řekněte sami, kdo z nás by nemiloval smažená jídla, pizzu nebo třeba brambůrky? Snad úplně každý člověk na této planetě alespoň jednu z těchto věcí někdy konzumuje nebo konzumoval. Nejedná se pouze o kalorické bomby, ale také o špatnosti, které do našeho těla vnáší škodlivé tuky, kterých se tělo nedokáže bez vaší pomoci zbavit.

I slazené nápoje jsou také přeci velmi dobré. Co takhle limonády? Na těch si také lidé velmi dokáží pochutnat. Pokud alespoň polovinu z vašeho příjmu nápojů nahradíte čistou vodou, určitě to bude pro vaše tělo mnohem lepší a hlavně zdravější.
limonáda a sladkosti

Pokud jste milovníci těchto dobrých jídel a slazených nápojů, ale potřebujete shodit pár kil, pak byste se nad tím měli opravdu zamyslet. Pokud budete upravovat svůj jídelníček,
pak můžete dokázat neuvěřitelné věci. Zkuste například sladké nápoje nahradit za obyčejnou vodu. Uvidíte, že to vašemu tělu opravdu prospěje. Nejen že přestanete přibývat na váze,
ale také se vám zlepší pleť a kvalita vaší pokožky. Opravdu pití obyčejné vody má své výhody.

Pokud budete konzumovat opravdu velké množství sladkých jídel , mohou vás potkat nepříjemné problémy ve stylu artitidy či dny.

Upravte váš jídelníček včas. Začněte se epidemii vyhýbat a uvidíte, že váš život bude o něco lehčí a hlavně lepší.