Galantní muž

Galantní muž

Muži jsou podle mého názoru kapitola sama o sobě. Jenom si o mě prosím nemyslete, že mám na může nějakou pifku anebo že je vůbec nesnáším. Protože takhle to vůbec není. A to já jenom myslím tak, že mám k mužům opravdu malou důvěru, skoro až žádnou. A můžou za to v poslední tři vztahy, které mi bohužel zkrachovaly a vždycky jsme to potom velmi těžce nesla. A myslela jsem si, že ty vztahy budou napořád. Tedy samozřejmě ne, že všechny tři dohromady, ale u každého vztahu jsem si myslela, že už to bude vztah s mužem opravdu napořád. Jenomže jak si to vždycky člověk přeje, tak to vždycky dopadne úplně jinak. A většinou úplně hůře, že si člověk myslí anebo doufá, že by to tak být nemělo. Přála jsem si, abych s muže měla opravdu dokonalý vztah. Protože jsem taky toužila po rodině, kterou jsem chtěla založit co nejdříve. A nedivte se mi. 

I muži mají problémy.

Bylo mi dvacet šest let a řekla jsem si, že už je u mě pozdě na první dítě. Vždycky jsem si přála, že s mužem budu mít dítě třeba v jednadvaceti letech. A chtěla jsem velkou rodinu, ale zase zároveň jsem nechtěla být stará máma. Chtěla jsem začít rodit v jednadvaceti letech a skončit ve třiceti letech.

Chci skvělého muže.

Bohužel se mi tohle ale nepodařilo, protože žádný můj partner nebyl tak dokonalý, že by se mnou chtěl mít nějaké dítě. Byla jsem z toho velmi zklamaná. A navíc taky můj poslední přítel mě podvedl. A to nesnáším! Takže se mi potom nedivte, že mám velmi malou důvěru k mužům. A nevím, proč to ti muži dělají, protože já jsem taky nikdy v životě žádného partnera nepodvedla, protože si myslím, že když mám doma dokonalého muže, tak nepotřebuji hledat náruč muže někde jinde. A tohle by si i muži měli myslet o ženách. A to, že ženy se nepodvádí, ale že ženy se milují. Já osobně mám ráda velmi muže, když je galantní a dokáže si vážit pořádně své ženy. 

1/5 - (1 vote)