Léto u bazénu.

Léto u bazénu.

Už jste také zjistili, že se léto blíží mílovými kroky? Brzy udeří třicítky, horko, slunce peče, obloha jako vymalovaná, prostě ideální čas trávit volné chvíle u vody. Ale cože, koupaliště je daleko a poblíž je jen špinavý rybník? Tak a vy máte dům se zahradou a bazén je kde? Jak je to možné? Že je to drahé? Ano, pochopitelně bazén něco stojí, ale takový opravdu kvalitní bazén se prostě vyplatí, přes horké dny je prostě k nezaplacení a navíc když si představíte tu pohodičku, přímo doma. Nikam se nemusíte trmácet autem, můžete hned po práci skočit do plavek, otevřít dobře chlazeného lahváče, nebo si nalít trochu vínka, lehnout na lehátko, nastavit se letním paprskům, ale hlavně! Po chvíli hupsnout do osvěžující vody vašeho bazénu.

bazén

Nehrozí žádné bradavice od cizích návštěvníků veřejných plováren, žádné rozjívené děti vám nebudou skákat z můstku na hlavu, prostě jen vy a vaše rodina. Podotýkám šťastná rodina. Děti, místo, aby ubíjely čas zalezlé ve svých pokojích u počítačů, tak vesele řádí v bazénu, jsou šťastné, navíc mají pohyb na čerstvém vzduchu, což je jistě jen plusové, prostě veselá rodina v krásném slunném dni naprosto spokojená na své zahradě u bazénu. To přeci za tu investici stojí, ne?

bazén

Zapuštěné bazény jsou jistě nejlepší, jsou kvalitní a elegantní, můžete vybírat velikost i barvu a tvar. Také hloubku, ale je zřejmě lepší vybrat rovnou bazén hlubší, ve kterém se bude dát dobře plavat. Pokud máte děti zatím neplavce, věřte, že rychle budou plavat jako ryby ve vodě, takže i jim bude ku prospěchu bazén hlubší. Vyberete si také, jak do bazénu budete vstupovat, jestli po žebříčku, který šetří místo, ale je zase trošku obtížnější se do vody dostat, nebo pohodlné schůdky, které budou vhodné i pro starší a méně pohyblivé osoby.

Tak pospěšte, ať můžete vychutnat letošní léto s bazénem už naplno.