Jaká dětská oslava narozenin je vhodná

Jaká dětská oslava narozenin je vhodná

Není pochyb o tom, že narozeniny dítěte jsou významným dnem a rodiče se snaží, aby byl co nejzapamatovatelnější. Chtějí, aby na něj jejich potomek vzpomínal ještě po mnoho let. A snaží se toho dosáhnout všemi prostředky.

Jedním z nich je uspořádání oslavy. To je základní věc, která by měla potěšit každé dítě, nebo ne? Popravdě, zde zcela záleží na tom, jak bude uspořádána, v jakém duchu se ponese a především kdo na ni bude pozván.

narozeniny1

Ne všechny děti totiž touží po obrovské slávě. Především ty introvertní mohou být v takovémto prostředí nejisté a je pravděpodobné, že zatímco se ostatní děti budou bavit, oni stráví celou svou oslavu sezením někde v koutě.

Na druhou stranu pro extroverty, kteří se ihned stanou duší celé párty, to může být ideální. Záleží zde tedy na tom, jakou povahu váš potomek má.

Důležitou otázkou také je, koho pozvat. Z amerických filmů známe situace, kdy se pozve celá třída a prakticky celé sousedství. To sice znamená spoustu dárků pro oslavence, ale je to skutečně to pravé ořechové?

narozeniny2

Přeci jen je totiž více než pravděpodobné, že vaše dítě nevychází dobře se všemi svými spolužáky. Pravděpodobně je tam minimálně jeden, se kterým se příliš nemusí. A pokud tento začne mít o oslavě, případně o místě, kde se koná, pohrdavé poznámky, pak to může nadělat poměrně velké škody.

To samé však platí také o příbuzných. Zamyslete se. Skutečně vycházíte dobře opravdu se všemi? Nebo jsou takoví, které příliš nemusíte, a jste rádi, pokud je vidíte jen jednou za rok, pokud vůbec?

Pamatujte, že dětská oslava narozenin Váš kouzelník by měla především přinést radost oslavenci. Rozhodně by neměla být vnímána jako příležitost, jak se před druhými chlubit. Proto naslouchejte tomu, co vám vaše dítě říká a dávejte pozor na to, jak se tváří. Mnohé se snaží zavděčit a odsouhlasí vše, i když se jim to nelíbí. A to není dobře.. Přece mu nechcete narozeniny zkazit, nebo snad ano?