Hledáte ubytování v Mikulově?

Hledáte ubytování v Mikulově?

Ať už cestujete na Jižní Moravu z jakéhokoliv důvodu, budete jistě potřebovat ubytování. A tak se město Mikulov, známé svými historickými památkami a architektonickými skvosty, může stát vaším zázemím. S ubytováním v tamním hotelu Galant budete nadmíru spokojeni, ale nejen to – všechny nabízené služby naprosto předčí vaše očekávání.

castle_view_travel_landscape

  • Hotel Galant vám může nabídnout třeba jen několikadenní relaxační pobyt s neomezeným wellness – přičemž můžete využívat venkovní vířivky a bazén na střešní terase, s úchvatným výhledem na Svatý kopeček, pod nímž je hotel situován a na další dominanty Mikulova.
  • Chcete strávit víkend ve dvou v romantickém prostředí? Přijeďte do hotelu Galant a vychutnejte si jeho komfortní služby.
  • Ubytování v hotelu Galant můžete využít i při rodinné dovolené, například při poznávání krás Jižní Moravy jako je Pálava, Lednicko – Valtický areál či archeologické muzeum v Dolních Věstonicích. Anebo můžete s rodinou zavítat do nedalekého Aqualandu Moravia v Pasohlávkách, případně zkusit rybaření, koupání či vodní sporty na Novomlýnských nádržích.
  • Využijte kongresové centrum hotelu k uspořádání kulturních či firemních akcí – tento sál pojme až 500 účastníků.
  • K akcím menšího rozsahu je k dispozici devět salonků, s kapacitou 10 až 120 osob.
  • A co dalšího může svým hostům Mikulov ubytování https://mikulov.galant.cz/ poskytnout? Pokoje luxusní, standardní i rodinné, pivo z vlastního pivovaru (popřípadě i jeho prohlídku), víno od místních vinařů, posezení ve vinném sklípku (kapacita až 200 osob), wi-fi zdarma, možnost ubytování i s domácím mazlíčkem, širokou škálu wellness procedur, dobré jídlo a dobrý spánek na těch nejkvalitnějších matracích.

Mikulov, obecně známý svým přírodním i kulturním bohatstvím, leží jižně od Brna, při hranici s Rakouskem a poblíž hranic dalších tří států.

mikulov_city_monument_renaissance

Při návštěvě Jižní Moravy a ubytování v Mikulově neopomeňte navštívit Svatý kopeček, nacházející se přímo nad městem. Vydat se tam můžete jako turisté, kteří putují do této přírodní rezervace k vyhlídkám a k naučné stezce, anebo jako poutníci na křížové cestě s kapličkami, která vede až k Božímu hrobu. Jedná se o jednu z nejkrásnějších křížových cest u nás.