Kvalitní nábytek pro děti a jejich spaní

Kvalitní nábytek pro děti a jejich spaní


Při zařizování dětského pokoje je nutné myslet na několik nezbytností, kterými je dobré se řídit. Prostor, ve kterém si budou denně hrát a současně i usínat, by měl být útulný, dobře vybavený a nepochybně nabízet i dostatek místa k pohybu.
Aby se vašim dětem spalo jako na obláčku, vyberte jim takovou postel, která bude nejen z hlediska pohodlí, ale i kvality dřeva a designu – tou nejlepší volbou do každého pokojíku. Postel s úložným prostorem 90×200 si zcela jistě najde uplatnění ve všech rodinách. Nabízí totiž ideální velikost lůžka, se kterým můžou děti růst. A má mnoho dalších předností.
dětský dřevěný nábytek

Úložný prostor pro ještě lepší pořádek

Rodiče malých ratolestí dobře vědí, jak náročné je uskladnit všechno oblečení nebo hračky tak, aby ušetřili každý prostor a měli doma pořádek. Místo pod postelí je přímo fantastické právě k tomu, abyste si tam uskladnili všechno, co vám zabírá místo ve skříni nebo se válí volně po pokoji.
Dva skladné šuplíky na kolečkách vám dají možnost – šikovně schovat všechno, co nechcete, aby bylo vidět, ať už se bude jednat o lůžkoviny nebo jiné dětské předměty.

Zábrana vám dodá klidný spánek

Některé děti mají klidnější spánek než jiné. Právě z toho důvodu, kdy se nemůžete spolehnout na to, že se vaše dítě během spánku nepřevrátí z postele na zem, je každá postel vybavena bezpečnostním prvkem, jakým je zábrana.
Díky ní budete mít klidný spánek vy a v neposlední řadě i vaše děti, které ochrání před možným pádem.
růžový dětský pokoj

Vyberte si z nabídky barev

Aby byl nábytek, jakým je postel i designově pěkný a luxusní, nabídka barevných kombinací potěší všechny děti i rodiče. Zvolit si můžete dřevěné přírodní provedení nebo vybrat jednoduchou bílou barvu v lakované verzi. Další dřevo, ze kterého můžete vybírat je olše, dub, buk nebo šedý odstín známý i jako grafit.
Dopřejte vašim dětem pohodlí a kvalitní postel právě díky tomu, že vsadíte na nábytek, který vám vydrží dlouhá léta v bezchybném stavu.