Není vůně jako vůně, která je ta prává pro vás
Nezařazené

Není vůně jako vůně, která je ta prává pro vás

Když si vybíráme novou voňavku, záleží nám především na tom, aby nám voněla. To je samozdřejmě ten nejdůležitější faktor, při výběru parfému. Někdy se ale možná nemůžete rozhodnout, nebo přemýšlíte nad tím, která vůně se nejlépe hodí do práce, která do kina nebo na večeři, a která na večírek nebo oslavu. I na tomhle záleží a každý druh vůně se hodí pro jinou příležitost. Ale to není vše, při výběru parfému vám může pomoci více faktorů.
milovnice růžové
Správně vybraný parfém, který vám bude dokonale sedět, poslouží nejen k tomu, abyste pěkně voněli a upoutali pozornost ostatních. Parfém také především dokonale podtrhne vaši krásu, osobnost i ženskost. Znáte snad ženu, která by před odchodem z domu nepoužila vůni. Jen těžko nějakou takovou najdeme, na parfémy jsme si zvykli a nedáme je z ruky, proto bychom v ní měli držet vždy ten správný. Na co si tedy dávat pozor a jak vybírat v obchodech?
·         Není parfém jako parfém: pro začátek je důležité ujasnit si, co vlastně znamená označení parfém a toaletní voda. Především je samozdřejmě rozdíl v ceně a to proto, že parfém obsahuje větší množství vonné složky než toaletní voda. Kvalitní parfém bychom si měli nechat na významnější příležitosti nebo společenské akce a na běžné denní nošení vybírat toaletní vodu.
malý parfém
·         Vybírejte podle ročního období: v létě potřebujeme být hlavně svěží a v zimě se nám zase hodí vůně těžší a pronikavější. Podle toho jaké je právě roční období můžete také vůně vybírat a nešlápnete vedle. V létě se zaměřte na všechny květinové vůně a v zimě se zase přiklánějte k těm dřevitým a orientálním.
·         S vůní musíme být propojení a vždy spokojení: důležitou úlohou voňavky je také to, že se s ní musíme vždy cítit dobře, sebevědomě a zkrátka příjemně. Pokud si dáte na sebe vůni, která vám nesedí a příliš nevoní, ale dostali jste ji například jako dárek a je vám líto ji nenosit, nebude se cítit během dne, kdy ji budete nosit vůbec dobře. A to je špatně. S vůní bychom měli dokonale splynout, jen pak může plnit všechny funkce, které má.